BEKIJK ONZE WEKELIJKSE SELECTIE VAN NIEUWBOUWPROJECTEN EN HERKOPEN
HET IMMOMOMENT-TEAM WENST U EEN GEZOND EN GELUKKIG 2023!!!
IEDERE ZATERDAG ONTVANGT U EEN SELECTIE WONINGEN EN INFORMATIE UIT SPANJE
WENST U EERSTDAAGS ENKELE WONINGEN TE ONTVANGEN DIE ENKEL AAN UW ZOEKCRITERIA VOLDOEN?
DRUK OP DE ENVELOPPE HIERONDER
EN DRUK OP VERZENDEN
BEKIJK ONZE NIEUWBOUWPROJECTEN OP PLAN EN INSTAPKLARE WONINGEN VAN DE WEEK
COSTA BLANCA
SANTA POLA
INTERESSANTE INVESTERING!!!
NIEUWBOUWAPPARTEMENTEN
Wooncomplex bestaande uit appartementen met 2 en 3 slaapkamers, begane grond met een tuin, tussenverdiepingen met grote terrassen en zolderverdiepingen met een eigen solarium.
Ook halfvrijstaand met tuin en solarium.
.
.
2/3 SLKS - 2 BADKS - VANAF 73 M2 BEBOUWD
PRIJZEN: VANAF €270.000
BEKIJK ONZE WEKELIJKSE SELECTIE
SANTA POLA
MOOIE BELEGGING!!!
Nieuwbouw moderne appartementen gelegen in het centrum van Santa Pola.
De appartementen hebben 3 of 4 slaapkamers, 2 badkamers, een ingerichte keuken en een balkon.
De gezellige slaapkamers zijn ruim en hebben grote inbouwkasten.
De hoofdslaapkamer heeft zijn badkamer en suite.
De keuken is ingericht en kan aan uw wensen worden aangepast.
Er is een optie om de gesloten keuken te veranderen in een open keuken met een klein of groot eiland wat een meer open gevoel geeft aan het appartement.
Het appartement heeft gekanaliseerde airconditioning (warm en koud) en sanitair warm water via een aerothermisch systeem.
De grote ramen geven een zeer open gevoel en zijn voorzien van elektrische rolluiken om de Spaanse zon buiten uw woning te houden wanneer u dat wenst.
Elk appartement heeft een balkon.
De woningen zijn uiteraard aan te passen aan uw wensen, afhankelijk van het stadium van de bouw.
PRIJZEN: VANAF €225.000
TE HUUR
COSTA BLANCA
BEKIJK ONS AANBOD TE HUUR
EXCLUSIEF BIJ IMMOMOMENT
APPARTEMENTEN EN RIJWONINGEN
HUURPRIJS: VAN €650 TOT €990/WEEK
COSTA DEL SOL
MARBELLA
NIEUWBOUWAPPARTEMENTEN
KLIK OP DE FOTO HIERONDER EN BEKIJK
ALLE BESTAANDE BESTAANDE NIEUWBOUWAPPARTEMENTEN TE MARBELLA
PRIJZEN: VAN €379.900 TOT €2.400.000
INTERESSE IN BEZICHTIGINGEN AAN DE COSTA BLANCA, COSTA CALIDA OF COSTA DEL SOL?
Bel +32 475 50 55 55 (Philip) of Whatsapp naar +34 630 691 310 (Fanny) of +34 665 746 006 (Mirko)
of
mail naar Info@ImmoMoment.es (Maria)
Wij kijken samen welke data het best voor u passen.
Klik op de foto hieronder en bezorg uw data.
IMMOMOMENT WENST U EEN FIJNE KERST EN AANGENAME FEESTEN !!!
INDIEN U IN SPANJE BENT HETEN WIJ U VAN HARTE WELKOM OP ONZE KANTOREN AAN DE COSTA BLANCA NOORD, COSTA BLANCA ZUID EN COSTA DEL SOL
COSTA BLANCA: KANTOREN OPEN VAN MAANDAG TOT VRIJDAG VAN 09.00U TOT 17.00U - ZATERDAG OP AFSPRAAK
COSTA DEL SOL: KANTOREN OPEN VAN MAANDAG TOT VRIJDAG VAN 10.00U TOT 18.00U - ZATERDAG VAN 10.30U TOT 14.30U
INTERESSE SAMEN MET ONS PANDEN TE BEZICHTIGINGEN?
MAAK GEBRUIK VAN ONZE DIENSTEN!
U WORDT GRATIS AAN DE LUCHTHAVEN AFGEHAALD EN TERUGGEBRACHT.
ALLE BEZICHTIGINGEN ZIJN INDIVIDUEEL EN U WORDT DOOR PHILIP, FANNY OF MIRKO BEGELEID.
INFORMEER NAAR DE EXTRA'S DIE WIJ BIEDEN BIJ AANKOOP VAN EEN WONING.
BEZICHTIGING VERKOOP INSTAPKLARE NIEUWBOUW IN FINESTRAT, MET BEZOEKERS UIT BRUSSEL
BEZICHTIGINGSTRIPS
Supermarkten in Spanje moeten door de btw-verlaging op voedingsmiddelen tussen de 3000 en 5000 prijzen aanpassen.
De winkels en supermarkten die producten verkopen moesten op drie dagen tijd 3000 à 5000 prijzen aanpassen waarvan vanaf 1 januari 2023 de btw verlaagd wordt naar 0%.
Geen onmogelijke taak volgens de supermarktketens maar er is wel veel haast bij.
.

GEZONDHEIDSZORG IN SPANJE
Voor veel buitenlanders die in Spanje komen wonen en werken is het Spaanse gezondheidssysteem even wennen.
Voor de niet Spaanssprekenden is het erg lastig om naar een lokaal of regionaal ziekenhuis te gaan en ook de eerste hulp in of nabij de woon/verblijfplaats is vaak heel anders dan in eigen land.
Dat de Spaanse manier anders is wil absoluut niet zeggen dat het Spaanse gezondheidssysteem slechter is dan die in België of Nederland.
In tegenstelling is deze op veel gebieden vaak zelfs beter te noemen.
De gezondheidszorg in Spanje is gratis indien men zelf een bijdrage levert aan het systeem.
Als men een bijdrage betaald dan kunnen jij en je familie genieten van “gratis” medische verzorging en dit op dezelfde basis als de Spanjaarden.
Meer dan 90% van de bevolking is gedekt door het nationale systeem dat onder de controle staat van de overheid.
Privé verzekering
Wist je dat in Spanje een privé of particuliere verzekeringen in Spanje gemakkelijk te krijgen zijn, zolang men het geld heeft om de polis te betalen?
Inmiddels zijn er meer dan 11 miljoen Spanjaarden die een particuliere zorgverzekering hebben afgesloten en zijn de tarieven steeds aantrekkelijker aan het worden.
Buitenlanders
Als immigrant in Spanje heb je recht op gratis medische verzorging als je werkzaam bent voor een bedrijf, werkzaam bent als zelfstandige en dus zelf de bijdrage betaald en gepensioneerd bent en uw pensioen ontvangt vanuit uw geboorteland. Kun je niet opgenomen worden in het publieke systeem dan sluit je beter een particuliere verzekering af.
Werkwijze: Na de aankomst in Spanje gaat men naar het dichtstbijzijnde kantoor van de sociale verzekering (Seguridad Social) om er uw aansluitingsnummer aan te vragen zodat je in het systeem terecht komt. Iedereen die twee of meer jaren voor zijn sociale zekerheid betaald heeft in een land van de Europese Unie kan in Spanje tot 2 jaar gezondheidszorg krijgen.
Personen die nog werken krijgen in hun land van oorsprong een E106 mee, gepensioneerden krijgen een E121.
De E111 voor vakantiegangers is vervangen door de Europese verzekeringskaart.

Spreekwoord van de week
El mundo está lleno de pequeñas alegrías:
el arte consiste en saber distinguirlas.
De wereld is vol kleine vreugden:
de kunst is ze te onderscheiden.
Spaanse belastingen en kosten op de aankoop van een tweede verblijf
Registratiebelasting bij herverkoop.
Bij de aankoop van een onroerend goed van een particulier in Spanje moet u registratiebelasting betalen.
De registratiebelasting is afhankelijk van de regio: aan de Costa Blanca (Comunidad de Valencia) bedraagt het tarief 10% van het aankoopbedrag. Aan de Costa Calida (Murcia) bedraagt het tarief 8% en aan de Costa Del Sol (Comunidad de Malaga) 7%.
Het komt voor dat men een splitsing maakt tussen het onroerend goed en de inboedel van het pand om een vermindering in de registratiebelasting te bekomen. In Spanje bestaat er een overdrachtbelasting op de inboedel. Het tarief is wederom afhankelijk van de regio. In Malaga (Costa Del Sol) bedraagt het tarief 4% en in Valencia (Costa Blanca) 6%.
BTW en zegelrecht bij de aankoop van nieuwbouw.
Bij de aankoop van nieuwbouw betaalt u B.T.W. in de plaats van registratierechten. Het tarief bedraagt tarief 10%.
Daarnaast is het zegelrecht van toepassing. Zo zal de meest voorkomende situatie nieuwbouw zijn.
Het zegelrecht bedraagt 1,5%.
Dus op nieuwbouw betaalt u 10% btw en 1,5% zegelrecht.
Notaris- en registratiekosten
Deze kosten zijn afhankelijk van de waarde van het onroerend goed. Deze kosten liggen tussen de 0.15% en 1.5% van de aankoopwaarde. Hoe hoger de aankoopwaarde is hoe lager het percentage van de kost zal zijn.
Bijvoorbeeld: de notaris- en registratiekosten zullen voor de aankoop van een appartement ter waarde van €100.000 ongeveer €1.100 bedragen en voor een villa van €3.000.000 ongeveer €4.500.
Juridische kosten
De erelonen van juristen/advocaten en de kosten van controles op het pand liggen tussen de 1% en de 2% van de aankoopwaarde.
Makelaarskosten
Het is mogelijk dat u uw makelaar dient te betalen voor zijn diensten wat de totale kostprijs zal verhogen. ImmoMoment rekent de kopers niks aan en levert de diensten dus geheel gratis.
Hypotheek
Overweegt u een hypothecaire lening af te sluiten ter financiering van uw woning dan moet u rekening houden rekening houden met extra kosten van de bank.
.
WENST U EEN APPARTEMENT OF VILLA TE HUREN, UW EIGENDOM TE VERHUREN OF TE VERKOPEN?
OVERWEEGT U EEN INSTAPKLARE WONING OF EEN NIEUWBOUW “OFF PLAN” TE KOPEN?
BEL VOOR EEN AFSPRAAK OP ONS KANTOOR TE GENT OF BRENG EEN BEZOEK AAN ONS KANTOOR IN SPANJE.
KANTOOR: +34 951 550 565 - FANNY +34 630 691 310 - PHILIP +32 475 70 55 55
U KUNT HET GANSE JAAR DOOR NIEUWBOUWPROJECTEN EN HERKOPEN
(APPARTEMENTEN, RIJWONINGEN EN VILLA’S) SAMEN MET ONS BEZICHTIGEN.
BEZORG ONS UW DATA, WIJ BOEKEN UW VLUCHTEN EN HOTEL.
AFHALING EN TERUGBRENGEN NAAR DE LUCHTHAVEN EN TRANSPORT TER PLAATSE ZIJN GRATIS.
WIJ BEZICHTIGEN SAMEN MET U DIE PANDEN OF PROJECTEN DIE BEANTWOORDEN AAN UW ZOEKCRITERIA.
OF,
INDIEN U VERKIEST, BEL VOOR EEN AFSPRAAK TER PLAATSE.
OF,
BRENG EEN BEZOEK AAN ÉÉN VAN ONZE KANTOREN TE GENT OF IN SPANJE.
INDIEN WIJ UW VLUCHTEN EN HOTEL BOEKEN,
EN U OP UW EERSTE BEZICHTIGING SAMEN MET ONS UW DROOMPAND HEEFT GEVONDEN EN GEKOCHT,
DAN WORDEN UW VLUCHTEN EN HOTEL INCLUSIEF ONTBIJT TERUG BETAALD.
IMMOMOMENT VERKOOP - VERHUUR - MANAGEMENT - BEZICHTIGINGEN - TRANSPORT - BEMEUBELING - VERBOUWINGEN - HERSTELLINGSWERKEN
Copyright © IMMO MOMENT
Wenst u uw gegevens aan te passen of andere informatie te ontvangen? Dit kan via update your preferences
Wenst u geen info meer te ontvangen? Klik dan hier: unsubscribe from this list.
Alle prijzen en aanbiedingen vermeld op deze pagina/mail onder voorbehoud van wijziging.
ImmoMoment
KANTOREN TE BELGIË EN SPANJE
ImmoMoment
Philip Cnudde
ERKEND VASTGOEDMAKELAAR - B.I.V.-LID
ONDERWORPEN AAN DE DEONTOLOGISCHE CODE VAN HET B.I.V. ZIE K.B. 27 SEPT 2006
B.I.V.nr van Philip Cnudde: 507.591 - Land van toekenning: België
Beroepsinstituut voor vastgoedmakelaars (B.I.V.) - Luxemburgstraat 16B, 1000 BRUSSEL - www.biv.be
Philip: Deelnemer Huizenjagers op VIER, allereerste seizoen/editie 2017
ImmoMoment België Maatschappelijke Zetel en kantoor België Philip Cnudde: Franklin Rooseveltlaan 430 - 9000 Gent BV Phil@Home - Btwnr: 0835.381.891
IMMOMOMENT SPANJE - 3 KANTOREN
COSTA BLANCA NOORD: FINESTRAT - COSTA BLANCA ZUID: TORREVIEJA - COSTA DEL SOL: MARBELLA
CARRER DE COLOMBIA 4, BLOQUE ALTEA BAJA C - 03509 FINESTRAT - CALLE SAN LUIS 48, ESQ. C/ORIHUELA 03181 TORREVIEJA - CENTRO COMMERCIAL GUADALMINA IV, LOCAL 1,29.678 MARBELLA
Maatschappelijke Zetel en kantoor Spanje Fanny Denorme: CENTRO COMMERCIAL GUADALMINA IV, LOCAL 1,29.678 MARBELLA/MALAGA COSTA DEL SOL
TEL: BELGIË +32 475 705 555 - SPANJE +34 630 691 310 - KANTOOR: +34 951 550 565
Info@ImmoMoment.es - Rentals@ImmoMoment.es - Fanny@ImmoMoment.es - Mirko@ImmoMoment.es - Philip@ImmoMoment.es
www.ImmoMoment.be - www.ImmoMoment.es - www.ImmoMoment.com